Національно-патріотичне виховання

Дистанційний конкурс аматорського кіно «Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років»

Міністерство освіти і науки України, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді  спільно з Департаментом освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді започатковують проведення з жовтня 2021 року по березень 2022 року Всеукраїнський конкурс документального кіно «Українська революція: ретроспективний погляд через 100 років».

17:54 24.10.2021

“Пишаємося нашими героями”

Тематичний відеоролик був виготовлений на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України.

15:34 21.10.2021

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ВИДАТНОГО УКРАЇНЦЯ Богдана Дмитровича Гаврилишина

Сьогодні, 19 жовтня, в Україні вперше відзначається ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЛЮДИНИ, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

15:00 19.10.2021

Інформаційні матеріали Українського інституту національної пам’яті до Дня захисників і захисниць України – 2021

14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність незалежно від роду діяльності та статі.

10:34 13.10.2021

Подарунки для захисників та захисниць України від закладів освіти Таврійської МТГ

Учнівські колективи закладів освіти Таврійської МР, а саме: Ліцею №1 (в.о. директора Світлана ЖИТКОВА), Кам'янської гімназії (директор Сергій БАРАНЧУК), Ліцею №2 (директор Світлана ПЛЯСЕЦЬКА), Новокам'янської початкової школи (директор Галина ЛІФІНЦЕВА), Чорнянського ліцею (директор Віктор КУДЛАЙ) долучилися до обласної патріотичної акції малюнків з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України.

11:54 21.09.2021