Конкурс «Чорнобаївський КОБЗАР»

БФ "Україна на долонях" - Home | FacebookВ березні за ініціативи 124 Окремої бригади територіальної оборони ЗСУ був проведений конкурс читців «Чорнобаївський КОБЗАР» серед дітей та юнацтва з тимчасово окупованих та вже деокупованих територій України. Цей конкурс мав на меті об’єднувати країну, відкриваючи талановитих дітей.

Мистецький рівень «Чорнобаївського КОБЗАРА» приємно порадував організаторів. Оцінювання проводилося по кільком критеріям, роботи були різнопланові.

Призові місця посіли і наші учні – вихованці Ліцею №2 Таврійської МР: Кривіцька Марія посіла І місце (у 3 категорії), а Григорчук Аріна – ІІ (також у 3 категорії).

Вітаємо наших переможців!

Вітаємо наших переможців!