210 років від дня народження Т.Г. Шевченка

Цикл пізнавальних вебінарів для учнівської молоді «Становлення української державності від давнини до сучасності»

Відповідно до плану роботи комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради на 2021 рік та з метою залучення учнівської молоді до пізнавальної, творчої та пошукової діяльності в галузі історії, підвищення інтересу до історії нашої держави та патріотичного виховання листопада-грудня 2021 року буде проведено цикл пізнавальних вебінарів  «Становлення української державності від давнини до сучасності» у режимі онлайн з використанням дистанційних технологій навчання (платформа  ZOOM).

10:28 03.11.2021

Загальношкільний благодійний ярмарок в Ліцеї №2

15 вересня 2021 року в Ліцеї #2 Таврійської МР (директор Світлана ПЛЯСЕЦЬКА) відбувся загальношкільний благодійний ярмарок, метою якого було зібрати кошти на облаштування шкільних коридорів.

16:23 15.09.2021

СУЧАСНІ СТАНДАРТИ ХАРЧУВАННЯ, МОДЕРНІЗАЦІЯ ХАРЧОБЛОКІВ, РОЛЬ ГРОМАД В УСПІХУ ЗМІН: В ОДЕСІ ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ ФОРУМ «РЕФОРМА СИСТЕМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ»

Розбудова системи здорового харчування та модернізація харчоблоків у школах, навчання кухарів, процес переходу на систему управління безпечністю харчових продуктів НААСР – про це йшлося під час другого регіонального форуму «Реформа системи шкільного харчування», який відбувся в Одесі 9 вересня 2021 року.

16:37 09.09.2021

ОСВІТЯНИ ТАВРІЙСЬКОЇ ГРОМАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ОБЛАСНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "ОСВІТА ХЕРСОНЩИНИ-30: СКЛАДОВІ УСПІШНОСТІ - БЕЗБАР'ЄРНІСТЬ І ЯКІСТЬ"

26 серпня 2021 року в Херсоні відбулась традиційна щорічна конференція під гаслом «Освіта Херсонщини-30: складові успішності – безбар’єрність і якість», що зібрала педагогічних працівників зі всієї області. Таврійську делегацію очолили начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимир БАРСУК та директор Сергіївської гімназії Марія КРИЛОВА.

13:54 27.08.2021

Всеукраїнська акція «Фотозона: «Фауна нашої Батьківщини»

З нагоди святкування 30-ти річчя незалежності України та з метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття тварин Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводить Всеукраїнську акцію «Фотозона: «Фауна нашої Батьківщини». До участі в акції запрошуються учні 1-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

09:04 30.07.2021

75 МОДЕЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ОТРИМАЛИ ГРИФ «РЕКОМЕНДОВАНО МОН»

75-ти модельним навчальним програмам для базової середньої освіти, у змісті яких реалізуються концептуальні засади нового Державного стандарту базової середньої освіти, надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Відповідний наказ МОН № 795 підписано 12 липня 2021 року.

09:33 15.07.2021