Привітання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Таврійської міської ради.

Дата: 31.08.2022 09:45

1 вересня: як школярі та їхні батьки відзначають День знань - ЗНАЙ ЮА

Дорогі діти, шановні вчителі, батьки!

1 вересня – особливий день. Цього дня – найбільше всенародне свято, що об’єднує всю велику українську спільноту. Абсолютно кожен громадянин нашої держави тим чи іншим чином дотичний до нього. Початок начального року – це мить єднання і солідарності.

В умовах сьогодення, коли війна зачепила кожну родину, ми маємо стати кращими і сильнішими. Ми мусимо об’єднати навколо себе колектив дітей, батьків та вчителів, які залишаються в українській системі освіти.

Шановні вчителі, колеги. Вам довірили найбільшу цінність – дітей, і я переконаний, що велика місія впливу на свідомість молодого покоління реалізується якнайкраще. Віра в дітей має стати найбільшою мотивацією у вашій роботі. Вдячний кожному з вас, хто залишається в освітянській українській спільноті, хто живе і продовжує працювати в надскладних умовах воєнної та фізичної небезпеки.

Сьогодні українці розкидані по всьому світу, але ми ще почуємо галасливі коридори, побачимо світлі очі, відчуємо дотик руки наших вихованців. Будьмо стійкими і наполегливими у досягненні наших цілей і завдань.

Щиро вітаю всіх і зичу успіхів на теренах освіти, міцного здоров’я, оптимізму і віри. Миру – нашій рідній Україні!

Повертаймося до навчання!

З повагою,

начальник відділу освіти, культури,

молоді та спорту Таврійської                                         Володимир БАРСУК