ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ТАВРІЙСЬКОЇ МР ДОЛУЧИЛИСЬ ДО І (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ ХІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ"

Дата: 11.02.2022 16:17

Немає опису світлини.

З метою виховання високої культури безпеки праці серед дітей та юнацтва як майбутніх працівників та сприяння розвитку дитячої творчості, учні закладів освіти Таврійської МР долучились до І (обласного) етапу ХІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

Конкурс проходить за підтримки Державної служби України з питань праці.

ВОКС отримав 23 роботи від трьох закладів освіти, які були направлені до Головного управління Держпраці у Херсонській області.

Дякуємо за участь і своєчасну подачу конкурсних робіт учнів Кам’янської гімназії (директор Сергій БАРАНЧУК):

Агеєва Вероніка

Мацьоцька Віталіна

Мацьоцька Вікторія

Кулик Олександр

Малишенко Маргарита

Капустіна Єва

Волошина Ліна

учнів Ліцею №2 (директор Світлана ПЛЯСЕЦЬКА):

Решетняк Анастасія, (2 роботи)

Бовсуновська Надія

Конончук Аліна