ВІТАЄМО ГРИГОРЧУК АРІНУ, УЧЕНИЦЮ ЛІЦЕЮ №2 з І місцем у ІІІ (обласному) етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Дата: 03.02.2022 13:54

26 січня 2022 року відбувся  ІІІ (обласний) етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Через епідеміологічну ситуацію на Херсонщині конкурс проходив в онлайн-режимі.

Участь у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу взяли 118 здобувачів освіти 3-11-х класів закладів загальної середньої освіти області.

Рішенням журі визначено 27 переможців ІІІ (обласного) етапу Конкурсу. І серед них – Григорчук Аріна, учениця 7 класу  Ліцею №2  Таврійської міської ради (директор Світлана ПЛЯСЕЦЬКА).

Вітаємо ГРИГОРЧУК Аріну та її наставникa, вчителя української мови Сипко Людмилу Пилипівну з почесним І місцем у ІІІ (обласному) етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Бажаємо подальшої яскравої перемоги

у фінальному ІV етапі Конкурсу!