ВІТАЄМО ГРИГОРЧУК АРІНУ, УЧЕНИЦЮ ЛІЦЕЮ №2 з І місцем у ІІІ (обласному) етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка!

Дата: 24.12.2021 13:56

18 грудня 2021 року в дистанційному форматі відбувся III (обласний) етап XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому брали участь учні закладів загальної середньої освіти Таврійської міської ради та виявили кращу підготовку до Конкурсу.
Вітаємо ГРИГОРЧУК Аріну, ученицю 7 класу Ліцею №2 (директор Світлана ПЛЯСЕЦЬКА) та її наставників, вчителів української мови та літератури  Сипко Людмилу Пилипівну і Солодку Олену Володимирівну з почесним І місцем у ІІІ (обласному) етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Бажаємо подальших яскравих перемог у фінальному ІV етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!