Природоохоронна акція "Допоможемо зимуючим птахам"

Дата: 20.12.2021 11:18

Фото з відкритих джерел

Зимовий час – це не тільки веселі свята, але і холод. Тяжко пташкам взимку. У мороз та холодну погоду птахи замовкають, вони ховаються у затишні місця і настовбурчують пір’я – від цього їм стає тепліше.

Найбільше пташок в холодну пору року гине не від холоду, а від голоду, адже корм взимку знайти не так вже й просто. Зимуючі птахи дуже потребують допомоги. Горобці, синички, дятли, снігурі, горнуться взимку до людських помешкань в очікуванні нашої допомоги.

Тому наше завдання – піклуватися про братів наших менших.

І якщо ми не допоможемо їм, то хто допомагатиме нам весною й влітку у боротьбі зі шкідниками?

Тож запрошуємо до участі в обласній акції "Допоможемо зимуючим птахам" учнів 1-11 класів, яку проводить з 01 грудня 2021 року по 01 березня 2022 року КЗ «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради

Деталі участі в Акції можна дізнатися в адміністрації Вашого закладу освіти.

Пропонуємо небайдужих долучитися до акції "Допоможемо зимуючим птахам" та влаштувати їдальні для птахів.

Годівнички можна змайструвати з дерева, з підручних матеріалів, звичайної пластикової пляшки, пластикового відерця, кубиків, пакету з-під молока чи соку. Розмістіть годівнички на подвір’ї біля своєї оселі та щодня насипайте туди різноманітне насіння та крихти хліба.

Не будемо байдужі до пташок. Допоможемо всі разом їм перезимувати!