Положення "Про проведення міського конкурсу "Прикрась міську ялинку"

Дата: 05.12.2021 17:49

наказ ВОКС

від 01.12.2021 №247

про проведення конкурсу на кращу новорічну прикрасу

«Прикрась міську ялинку»

I. Загальні положення

1. Конкурс «Прикрась міську ялинку» (далі – Конкурс) проводиться з метою збереження традицій, звичаїв та обрядів українського народу з виготовлення новорічно-різдвяної прикраси, виховання активної життєвої позиції, розвитку творчого потенціалу, а також виявлення і підтримки талановитих дітей Таврійської міської територіальної громади, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей громади в Новорічні та Різдвяні свята.
    2. Положення про Конкурс розроблено відділом освіти, культури, молоді та спорту Таврійської міської ради спільно з виконавчим комітетом Таврійської міської ради та розміщується на офіційних сайтах і Facebook-сторінках установ.

II. Умови і порядок проведення Конкурсу

1. До участі у Конкурсі запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів культури, Мистецької школи, Таврійського навчально-реабілітаційного конкурсу (за згодою)
    2. Конкурс проводиться за номінаціями:
  • найкращий символ року;
  • краща ялинкова іграшка;
  • патріотична іграшка;
  • наймолодший учасник;
  • авторська іграшка
    1. Роботи приймаються з 01 по 14 грудня 2021 р. до 16:00 год. за адресою: м. Таврійськ, вул. Гайдара, 9,  відділ освіти, культури, молоді та спорту Таврійської міської ради.
    2. Оцінювання робіт – 15.12.2021 р. о 15:00 год. в приміщенні Музею історії міста Таврійська.
    3. Вироби, що надійшли пізніше, участі в конкурсі не беруть, але можуть бути використані для прикрашання приміщення Таврійського Будинку культури та оформлення міської ялинки.
    4. Вимоги до робіт:
  • відповідність новорічно-різдвяній тематиці;
  • естетичний презентабельний зовнішній вигляд;
  • об’ємність (у вигляді кулі, іграшки, геометричної фігури, казкових персонажів тощо);
  • розмір іграшки (20-30 см у висоту);
  • має бути виготовлена з найбільш поширених матеріалів (переважно природного походження – шишок, хвойних гілок, соломи, деревини, мішковини та інших);
  • має бути придатною для використання тривалий час в умовах надвірних погодних умов;
  • обов’язковим елементом кожної конкурсної роботи є гачок (петелька) для закріплення її на ялинці (довжина кріплення – не менше за 20 см).
    1. Робота подається із стікером, на якому вказати:
  • прізвище та ім’я автора роботи;
  • його вік;
  • назва закладу освіти/культури;
    1. У конкурсі не беруть участь готові фабричні та сучасні ялинкові прикраси.

III. Критерії оцінювання

3.1. Роботи повинні бути виконаними в традиції іграшки новорічно-різдвяного циклу та оцінюватимуться за такими критеріями:

• авторська техніка виконання;
  • креативність та інноваційний підхід до створення новорічної іграшки;
  • презентабельність, естетичність, оригінальність;
  • використані матеріали.

IV. Підведення підсумків та визначення переможців

4.1. Підведення підсумків Конкурсу здійснюється членами журі.

4.2. За підсумками Конкурсу буде обрано 10 кращих робіт, автори яких будуть нагороджені подяками і солодкими подарунками. Їх іграшки будуть прикрашати міську ялинку протягом Новорічних та Різдвяних свят.

4.3. Нагородження переможців відбудеться на церемонії відкриття Головної ялинки міста 24 грудня 2021 року.

Ми з нетерпінням чекаємо на нові креативні, неповторні й оригінальні роботи. Бажаємо учасникам гарного настрою, реалізації всіх творчих задумів успіхів та перемог!

Увага!Надані конкурсні прикраси не повертаються!

до наказу ВОКС

від 01.12.2021 №247

комісії конкурсу на кращу новорічну прикрасу

«Прикрась міську ялинку»

1. Білий Анатолій Андрійович, заступник міського голови,  голова конкурсної комісії (за згодою).
  2. Левченко Наталя Володимирівна, керуюча справами виконавчого комітету Таврійської міської ради (за згодою).
  3. Барсук Володимир Григорович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Таврійської міської ради.
  4. Штефан Зоя Андріївна, директор Таврійського міського будинку культури Таврійської міської ради.
  5. Ярова Валентина Миколаївна, директор Таврійської публічної бібліотеки Таврійської міської ради.