Свято бантиків у ЗДО "Джерельце"

Дата: 25.06.2021 15:46

Свято для дітей – це усмішки, радість, задоволення, позитивні емоції!   І таке свято  було проведено 25 червня  в   ЗДО (ясла-садок) №1 « Джерельце»  Таврійської міської    ради.  Називалось воно «Свято бантиків».

Родзинкою святкового дрес-коду дітей були барвисті різнокольорові бантики

Дітей та їхній одяг прикрасили бантами та бантиками: з різних матеріалів, різних кольорів; різними за величиною: великими, маленькими і зовсім крихітними; бантики - на зачісках, на головних уборах, на руках, на шияхзамість пасків, поясів тощо.

Дітки  співали пісні, танцювали запальні таночки, відгадували загадки, а також проводилися ігри та малювання на асфальті кольровими  крейдочками.

Діти із задоволення  танцювали  на бантиковій  дискотеці, яка всіх збагатила хорошим та веселим настроєм.