Таврійський барвограй

Дата: 23.06.2021 14:20

З 16 травня по 20 червня 2021 року заклади культури Таврійської міської територіальної громади взяли участь в обласному онлайн конкурсі «Таврійський барвограй», який був присвячений 30 річниці Незалежності України.

Старша група хореографічного гурту «ToriDance» (керівник Поліна НАРЯДОВА) Таврійського міського будинку (директор Зоя ШТЕФАН) продемонструвала майстерне володіння хореографічних навичок і стали володарями  Гран-прі за танок «Місяць Травень», також посіли III місце за танок «Веснянка», III місце за танок «Roxane». Театральний колектив (керівник Олена КЛЮС) старшої групи став лауреатами ll премії, за літературно-художню композицію "Чорнобиль". У номінації «Мистецтво слова, що звучить» Савчук Сніжана отримала лауреата ll премії, а Кіра Перегончук стала лауреатом lll премії.

Учениця Мистецької школи Аміра АЛІЄВА (директор Людмила КАЧАН) продемонструвала вміння художнього читання та зайняла І, ІІ призові місця. Хореографічний колектив "RITMIX" (керівник Іванова С. М.) посів ІІ місце за композицію "Зозуля". Вокальний гурт "ArtMix", хореографічний гурт "Rutm in Dance" Сергіївського сільського клубу (керівник Тетяна ГРУНЯШИНА) і Сергіївської гімназії(директор Марія КРИЛОВА) завоювали другі місця в обласному конкурсі.

Чорнянський будинок культури (керівник Олег КРОХМАЛЮК) посів ІІ місце у вокальному мистецтві, їх представляли на конкурсі вихованці: Недождій Вадим з композицією "Я не хочу гратись у війну", Копоть Діана з піснею"Десь собі", Малявкіна Дар' я посіла ІІІ місяце з піснею "Проліски". У номінаціїї Театральне мистецтво місця розподілилися наступним чином: "БУБ- ЛИКИ" жартують" - ІІ місце, Смотрюк Арсеній " У трамваї"- ІІ місце. У номінації хореографічне мистецтво гурт "Оксамит" завоював ІІІ місце з танком"Страусенята".

До заходу долучилося майже 100 колективів з усієї Херсонщини. А це понад 2000 дітей, молоді, дорослих.

Вітаємо з черговою перемогою, бажаємо творчих успіхів, натхнення, здобутків славних і високих!