Привітання начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Таврійської МР зі святом Останнього дзвоника та закінченням навчального року

Дата: 28.05.2021 12:16

Дорогі учні! Шановні батьки та вчителі!

Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!

Вітаємо всіх із закінченням навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття.

Цей навчальний рік, безумовно, видався складним і незвичним.

Але завдяки спільній праці та розумінню ми знаходили рішення задач, прийоми навчання, були готові до життєвих викликів.

Глибока вдячність педагогам та батькам за самовіддану працю, надійну підтримку, глибоку мудрість, безмежну любов, злагоду й порозуміння, які ви подарували дітям.

Для багатьох школярів Останній дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах. Тож, бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового навчального року.

Дорогі випускники!

Попереду у Вас нові вершини та досягнення. Будьте впевнені у своїх силах, досягайте своєї мети – і ви станете по-справжньому щасливими!

Бажаємо усім  міцного здоровя, приємних вражень, миру, надії та любові!

начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Володимир БАРСУК