Звітний концерт в Мистецькій школі

Дата: 27.05.2021 14:13

26 травня 2021р. о  16:00 в комунальному закладі «Мистецька школа Таврійської міської ради» пройшов звітний концерт школи . Свято розпочалося з вручення свідоцтв випускникам, а надалі концертом номерів учнів, викладачів та колективів школи.

Директор Качан Л.І. привітала учнів із закінченням навчального року , вручила нагороди найкращим та повідомила присутнім приємну новину про виграний хореографічним колективом РІТМІКС сертифікат Гран-прі на участь у конкурсі Профест в Грузії або Туреччині.

Серед поважних гостей були  присутні секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв, який виступив з подякою й найкращими побажаннями учням та  колективу школи та спеціаліст ВОКС Ріта Бабкова. Свято пройшло в теплій, яскравій атмосфері.